- Home
- Vlissingen
- Van Dishoeckstraat
Van Dishoeckstraat , Vlissingen
Omschrijving
Als Stad aan Zee met haar schitterende boulevard is het uniek wonen in Vlissingen!
Dit appartement aan de Dishoeckstraat is goed bereikbaar met veel voorzieningen in de buurt. Gesitueerd op loopafstand van voorzieningen zoals de supermarkt, winkels en scholen maar ook de boulevard en het strand zijn op korte afstand. Daarnaast is de dichtstbijzijnde uitvalsweg (A58) in de nabije omgeving op slechts 5 minuten rijden.
Een bijzonder charmant gemeubileerd drie kamer appartement op de verdieping van een rustig appartement complex met privé parkeerplaats.
Via het centrale portiek is de derde verdieping te bereiken via de trap en/of de lift. U betreedt het appartement in een lange hal met toegang tot de twee slaapkamers, de badkamer, toilet en de heerlijk lichte woonkamer.
Bijzonder in het oog springend is de entresol in de woonkamer waardoor de hoogte van het plafond nog zichtbaar is en tegelijkertijd een praktische extra logeerkamer is ontstaan. Aansluitend de praktische open keuken met alle benodigde voorzieningen en de opstelling van de wasmachine en droger.
De grootste slaapkamer is ingericht met een twee persoons box spring bed en een ruime kledingkast. De tweede slaapkamer is voorzien van een éénpersoonsbed en hier is tevens een kleine vriezer geplaatst. De badkamer is luxe en modern uitgevoerd en voorzien van een praktisch wastafel meubel en extra kolomkast en het toilet is volledig betegeld en voorzien van een fonteintje.
Vanaf het zonnige balkonnetje heeft u voldoende privacy en leuk uitzicht.
Dit appartement is met veel zorg en smaak ingericht waardoor u alleen maar met uw koffers hoeft te arriveren!
Kortom: dit appartement is zeker een bezichtiging waard!
Huursom: € 1.150,-
Tv en internet: € 55,-
De contracten voor water/gas/elektra dient de huurder zelf af te sluiten.
Huurperiode: maximaal 24 maanden
Waarborgsom: 1,5 halve maand huur (1.725,-)
Lees meer- Type Appartement
- Woonoppervlakte 81 m2
- Kamers 3
- Slaapkamers 2 (1 mogelijk)
- Aangeboden sinds 25-08-2023
- Beschikbaarheid Vanaf 01-10-2023
Huurprijs
€1.150,- /per maandZeeland
Annemieke BezemerSpecificaties
- Soort: Woningen
- Type: Appartement
- Beschikbaarheid: Vanaf 01-10-2023
- Max. huurperiode: maximaal 24 maanden met mogelijke verlenging
- Interieur: Gemeubileerd
- Bouwjaar: 1982
- Energielabel: B
- Kamers: 3
- Slaapkamers: 2
- Extra slaapkamers: 1
- Woonoppervlakte: 81 m²
Vraag bezichtiging aan
Vergelijkbaar aanbod
Partners
Wij werken samen met maarliefst 86 internationale partners van Listglobally. Uw object kan hierop worden doorgeplaatst, om de juiste internationale doelgroep te bereiken voor de verkoop van uw moderne woning. Zie hieronder een aantal van deze partners.
Luxuryhomes
Woningen
Uw woning direct onder de aandacht brengen bij kopers in het hogere segment.
Email: info@luxuryhomes.nl